biuro-rachunkowe-taxbooks-3

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego. Oferujemy również fachową pomoc przy zakładaniu i likwidacji firmy oraz przy wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania. Posiadając wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości oraz wykwalifikowaną kadrę jesteśmy w stanie zagwarantować usługi na najwyższym poziomie.

biuro-rachunkoweOd dobrej organizacji współpracy pomiędzy firmą i biurem księgowym zależy sukces w wypełnieniu wszystkich wymogów stawianych przez ustawy podatkowe i rachunkowe. Tak popularny dzisiaj "outsourcing" jest doskonałym rozwiązaniem dla małych i średnich firm.
Nasze biuro księgowe taką ofertę proponuje.
Outsourcing usług księgowych pozwala na zmniejszenie kosztów zleceniodawcy, który nie musi ich ponosić m.in. na: koszty osobowe związane z zatrudnieniem wykwalifikowanych księgowych, szkolenia i wynajem pomieszczeń na własne kadry księgowe, wyposażenie w sprzęt biurowy, komputerowy oraz specjalistyczne oprogramowanie.

Dzięki współpracy z naszym Biurem rachunkowym uzyskacie Państwo:

+ redukcję kosztów,
+ oszczędność czasu,
+ pewność terminowej realizacji zleceń,
+ dotrzymanie ustawowych terminów zapłaty podatków oraz składania deklaracji,
+ optymalizację podatkową i ZUS,
+ fachową pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Szanowni Państwo!

ksiegowosc-wroclaw

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego biura rachunkowego.Sprawdźcie jak możecie się dostać do naszego biura księgowego we Wrocławiu oraz jakiego rodzaju usługi księgowe wykonujemy.

Zajmij się tym, co potrafisz robić najlepiej i co jest Twoją pasją - Twoją Firmą.

Nam pozostaw to, co z pewnością zrobimy: taniej, lepiej i efektywniej. Nasze usługi świadczymy z zapewnieniem najwyższej staranności oraz z zachowaniem pełnej poufności powierzonych nam informacji.


ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
OFERUJEMY KSIĘGOWOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

Służymy Państwu radą i pomocą w każdej chwili.

Biuro Rachunkowe Tax Books jest uprawnione do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na podstawie świadectwa kwalifikacyjnego nr 5887/2004 wydanego przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami Biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo-księgowymi.